Pracownik produkcji (oferta pracy) fulltime
Werkendam

Aktualnie dla naszego  klienta w miejscowości Gorinchem w Holandii poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik produkcji

Zadania:

Obsluga maszyny do produkcji plyt poliestrowych,  optymalizacja procesu chemicznego, kontrola procesu produkcji, usuwanie malych usterek

Wymagania

  • wysoka jakość wykonywanej pracy
  • doświadczenie na  wyżej wymienionym stanowisku jest mile widziane
  • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego
  • certyfikat  na wozek widlowy i Vca sa mile widziane

Zapewniamy

  • prace na pełny etat (40 godzin) praca od poniedzialku do czwartku w godzinach 7:00-17:30 (piątek wolne)
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje jednoosobowe)
  • holenderska umowe o prace
  • wynagrodzenie  tygodniowe zgodne z Układem zbiorowym pracy (CAO)

Jeśli jesteś zainteresowany wspólpracą lub potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami w godzinach od 10:00- 17:00 lub wyślij swoje cv na adres zuzanna@europeatwork.nl

Overzicht

calder
Datum geplaatst:
29-05-2024
calder
Locatie:
Werkendam
calder
Vacature:
Pracownik produkcji (oferta pracy)
SOLLICITEER MET FACEBOOK SOLLICITEER MET LINKEDIN SOLLICITEER OP DEZE VACATURE
BEKIJK ALLE VACATURES
pic
Vragen? Neem contact op met onze Intercedente
ZUZANNA SIEKIERA
Intercedente